Modaya Zühre İstanbul İmzası

Modaya Zühre İstanbul İmzası

 

Zühre, 2019 İlkbahar-Yaz dönemi koleksiyonunda Z patern çantalara ve renkli şallara damgasını vuruyor. Muhafazakar giyimde orjinal ve zarif tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam eden Zühre, yeni İlkbahar-Yaz koleksiyonu ile şıklığın ve tarzın sembolü çantalarda renkler ve orjinal tasarımların güçlerini birleştiriyor.

Çanta ve şal modelleri, bahar döneminin esintisini ve yaz sezonunun sıcaklığını renkleriyle yansıtmaya devam ediyor. Renk renk çantaları Z patern desenlerle şıklaştıran Zühre, yeni aksesuar koleksiyonu ile muhafazakar giyime izini bırakıyor. Zühre, 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonu parçalarında asilliği siyah, sıcaklığı yansıtacak taba, güçlü bronz, doğadan esinlenerek yılan derisi ve asaleti yansıtan ekru rengini kullanıyor.

İlkbahar-Yaz Z Patern Çanta ve Şal Koleksiyonu

Zühre, 2019 İlkbahar-Yaz döneminde çanta ve şal modellerini şık ve komforlu tasarımlarla buluşturuyor. Zühre, yeni koleksiyonundaki modellerle değişik tarz ve zevklere hitap etmeye devam ediyor. Bahar döneminden ilham alınan ve günlük kullanım kolaylığı sağlayan clutch, büyük boy el çantaları, modası hiç geçmeyen tote ve kova çanta modelleri Zühre’nin yeni aksesuar koleksiyonunda gözleri üzerine çekiyor.

Koleksiyonda şehrin enerjisini yansıtan ekru, cevherlerin gücünden ilham alan bronz, doğadan esinlenen yılan derisi, zarafetin sembolü siyah ve ihtişam kokan gold renkler mevcut. Daha sade ve doğal renkler tercih edenler için ise taba ve pastel renklerle günlük veya özel gün kıyafetleri kombinlemek mümkün. Zühre, yeni sezon koleksiyonunda Z patern ile kadınların tarzlarını özgürce taşıyabilmelerini sağlayacak modeller ve rengarenk tasarımlar sunuyor.

Rengarenk Şallar

Muhafazakar giyimin olmazsa olmazı şallar, değişik renkleriyle kadınların dolaplarında bulunuyor. Renk renk şalları Z patern detaylarla taçlandıran Zühre, yeni koleksiyonunda kadınların eşarp seçimlerini değiştiriyor. Yeni şal tarzlarında beyaz zemin üzerinde kırmızı, sarı ve siyah şerit tasarımları yapan Zühre, yeni koleksiyonunda bulunan şallarla çanta süslemeri, boyunda fular, başörtüsü gibi birden fazla kullanım imkanı sağlıyor.

Etiketler: İstanbul mağaza,tekstil
Nisan 19, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR