Floral Desenlerle Bahara Merhaba

Floral Desenlerle Bahara Merhaba

Zühre’den Çiçek Kokan Tasarımlar

Zühre, 2019 İlkbahar-Yaz sezonu koleksiyonundaki ikili takım ürünleriyle sizleri çiçek bahçelerinde gezdiriyor. Koleksiyondaki bütün parçalar, floral desenler, çiçek ve bahar kokularından esinlenerek bahar enerjisini yansıtıyor.

Zühre 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonu ile dolaplarınıza bahar havasını getirip bütün ürünlerinde çiçek desenleri ve enerjik tonlar kullanıyor.

Ön Plandaki Parçalar: İkili Takımlar

Yeni 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda ikili takımlarla öne plana çıkan Zühre, muhafazakar giyime yön veren tasarımlara izini bırakmaya devam ediyor. Kolayca kombin yapılabilen ikili takım parçalar, tarzınıza baharın taze etkisini veriyor. Bahar enerjisini gösteren bu ikili takımlar; viskon, tensel, pamuklu ve penye kumaş alternatifleriyle bütün kadınların onayını alıyor.

Gardırobunuz Floral Renklerle Yenilensin

 

Yeni ilkbahar-yaz koleksiyonundaki parçalar hem gülden ilham alınan pembeler, nilüfer çiçeği mavileri, kasımpatıdan esinlenilmiş sarılar, papatya beyazları ve gervera kırmızıları renklerini yansıtıyor hem de ilkbaharı simgeleyen çiçek desenleriyle kombinlere zarafet katıyor. Her kadının ilgisini çekecek çeşit çeşit yaş grupları ve vücut formlarına uygun şekilde üretilen ilkbahar-yaz koleksiyonu, yansıttığı canlı renklerle bahar etkisini sizlere yaşatıyor.

Muhafazakar stilde hızlı giyinip çıkma komforu sağlayan ikili takımlar, bahar tonlarında çeşitli çanta ve şallarla kombinlerek sizleri zarafete ulaştırıyor.

Bu yazımızda Floral Desenlerle Bahara Merhaba konusuna değindik. Bir önceki yazımıza https://www.zuhre.com.tr/blog/icerik/tekstil-sektorunun-onde-gelenleri-urdun-de-bir-araya-geldi linkinden ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler: Floral desen,elbise,zühre
Nisan 19, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR