Tekstil Sektörünün Önde Gelenleri Ürdün’de Bir Araya Geldi

Tekstil Sektörünün Önde Gelenleri Ürdün’de Bir Araya Geldi

Zühre Katılım Sağladığı ITATEKS Fuarıyla Başta Ürdün Olmak Üzere Orta Doğu pazarında büyümeye devam ediyor.

Bu yıl ilk kez 20 - 23 Mart 2019’de yapılan Extille Uluslararası Ürdün Moda ve Tekstil Fuarı, hazır tekstil alanının bilinen isimlerini bir araya getirdi. Muhafazakar giyim alanını taçlandıran Zühre kadınların ilgisini , ITATEKS fuarında gerçekleştirdiği 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonuyla topladı.

  1. Uluslararası Ürdün Moda ve Tekstil Fuarı, profesyonellerin network kurması, bütün tekstil giyim ürünlerinin bir arada sunulması ve ticari ilişkilerin güçlü bir şekilde devam etmesi için hazırlanmıştır ve moda alanının bilinen profesyonellerini bir araya getirdi.

Bu sene ilk defa yapılan fuarda, dış giyimden aksesuara, deriden ev tekstiline birçok tasarım katılanlara sunuldu. Zühre, 20-23 Mart tarihleri arasında yapılan fuarda 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunda bulunan özel tasarımlarını ziyaretçilere sundu.

Zühre muhafazakar moda alanında Türkiye’nin gücünü her gün biraz daha güçlendiriyor. Fuarda Zühre’nin Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yazıcıoğlu, pazardaki yerlerini pozitif şekilde etkileyecek güçlü bağlantılar yarattıklarını söyledi.

Ürdün'ün Pazar Payı Oldukça Yüksek

Zühre kuruluşundan beri muhafazakar giyim alanında ilerlemeye devam ediyor. Zühre Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yazıcıoğlu, “Muhafazakar giyim alanındaki yeni perspektifimiz ile pazardaki varlığımızı güçlendirmeyi hedefledik. Ürdün'ün potansiyelinin yüksek olduğunu belirtmeliyim. Ürdün pazarı ihracat grafiğimizi yükseltmemiz için önemini gösterdi. Uluslararası temsilcilere 2019 ilkbahar koleksiyonumuzu gösterdik, onlar ile konuşup bir iletişim kanalı yaratabildik. Mevcut 4 kıtada 24 ülkede 150 satış noktası ile hizmete devam ediyoruz. Orjinal çizim ve tasarımlara odaklanarak, global piyasadaki payımızı ve şube sayımızı artırarak her gün büyümeye devam ediyoruz.’’ dedi.

Etiketler: tekstil,tekstil sektörü
Nisan 19, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR