$119.00 KDV Dahil
$193.00 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
$99.00 KDV Dahil
$178.00 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
$99.00 KDV Dahil
$165.00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
$99.00 KDV Dahil
$161.00 KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
$99.00 KDV Dahil
$169.00 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
$99.00 KDV Dahil
$170.00 KDV Dahil
%42 İndirim
%42İndirim
$99.00 KDV Dahil
$140.00 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
$99.00 KDV Dahil
$161.00 KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
$99.00 KDV Dahil
$150.00 KDV Dahil
%34 İndirim
%34İndirim
$109.00 KDV Dahil
$180.00 KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
$99.00 KDV Dahil
$165.00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
$99.00 KDV Dahil
$165.00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
$99.00 KDV Dahil
$165.00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
$89.00 KDV Dahil
$100.00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim

Tesettür Mayo

Tesettür mayo, tesettür giyim kapsamında kadınlar için üretilen plaj giyim ürünüdür. Birbirinden farklı model, renk ve tasarım çeşitliliğiyle ön plana çıkan tesettür mayolar, yaz aylarında plaj ve kumsalın tadını çıkarırken aynı zamanda güneşten vücudunuzun korunmasını da sağlayacak. 

Zühre’nin yüksek kalite kumaş ve özel tasarımlarla oluşturduğu tesettür mayo koleksiyonu, her beğeniye hitap eden geniş yelpazeli model çeşitliliğiyle yaz aylarında kusursuz bir plaj deneyimi vadediyor. Tesettür mayolar, farklı yaş gruplarına ve kullanım tercihlerine hitap eden zengin çeşitliliğiyle de ön plana çıkıyor. Genç tesettürlü kadınlara hitap eden modeller, ikonik görünümleriyle plajlarda estetik bir ambiyans sağlarken yarı tesettü mayolar konforu şıklıkla birlikte sunuyor. 

Tesettür mayolar, burkini ya da alternatif mayo olarak da biliniyor. Klasik mayo ya da bikini gibi yüzme kıyafetlerine alternatif olarak üretilen bu mayolar, tesettür giyim tarzını benimseyen kadınlara yaz aylarında efektif bir plaj deneyimi sağlıyor. Zühre’nin özel koleksiyonu da yaz aylarında konforu derinlikli olarak hissedebileceğiniz seçkin modellerle, tarzınızı rahatlık ve şıklıkla yansıtabilmenizi sağlayacak! 

Tesettür Mayolar

Tesettür mayolar; yüz, el ve ayakları dışarıda bırakan mayo türleridir. Bu tür mayolar, güneşe karşı alerjisi olanlar kadınlar tarafından da kullanılıyor. Tamamen yüzmeye, ıslanmaya karşı dirençli kumaştan imal edilen bu mayo modellerinin kumaş kalitesi de oldukça üst düzeydir.

Tesettür mayolarda kumaş kalitesi rahatlık ve estetiğin yanı sıra kullanım kolaylığı açısından da yüksek standartta olmalıdır. Plaj, güneş ve deniz üçlemesinin ferahlığını yaz aylarının muhteşem dokusuyla birleştirmek ve konforu derinlikli olarak hissetmek istiyorsanız tesettür mayo tercih ederken kumaş kalitesine önem vermelisiniz. Zühre, tesettür giyim ikonu olmak isteyen kadınlara özel olarak tasarladığı koleksiyonunda yüksek standartta kumaş kalitesiyle rahatlığı yaz aylarının sıcak dokusuyla buluşturuyor.

Zühre’nin özel koleksiyonu yaz sıcaklarında serinliği denizin muhteşemliği eşliğinde hissedebilmeniz adına özel olarak tasarlandı. Koleksiyonda yer alan tüm modellerde kullanılan kumaş, kolay temizlenebilir özeliği ile temizlik hassasiyetini de en üst düzey de sağlıyor. Ferah dokusuyla yaz sıcaklarında serinletici etki oluşturan Zühre’nin tesettür mayo modelleri, aynı zamanda tasarım bakımından da beğeniye hitap ediyor. 

Tesettür Mayo Modelleri

Tesettür mayo modelleri, konforu içinizde hissederken aynı zamanda şık görünümünüzü de korumanızı sağlayacak tasarımlarla tarzınıza taşınıyor. Zühre dokunuşlarını derinden hissedebileceğiniz koleksiyon şıklık ve zarafeti bütünleştiriyor. Farklı model, renk ve desen seçeneklerine ev sahipliği yapan mayo modelleri, yaz aylarında farklı giyim ürünleriyle deniz kenarında kombinlenebilme avantajı da sağlıyor. 

Sahil kenarında etek ya da bluzlarla kolaylıkla kombinleyebileceğiniz bu modeller, her ortama şıklığınız taşımanızı sağlayacak. Modern detayların geleneksel çizgilerle birleştiği tunik modelleri ile muhteşem bir uyum kurabilir, ince tuniklerle yaz aylarında deniz keyfinin ardından tesettür mayonuzu kusursuzlukla tamamlayabilir ve serinlemenin keyfini yaşadıktan hemen sonra şıklığınızı serin suların eşsiz atmosferinde dahi koruyabilirsiniz. 

Ayrıca Zühre, tesettür mayolarınızla kombinleyebileceğiniz eşsiz şal ve eşarp modellerine de ev sahipliği yapıyor. Her türden giyim tarzına hitap eden şal modelleri, yaz aylarının sıcaklarında serinliği içinizde hissetmenizi sağlayacak. İnce dokularıyla yaz mevsimi için özel olarak geliştirilen şal modelleriyle tesettür mayolarınızı kombinlemeniz mümkün. Üstelik Zühre’nin tesettür mayo koleksiyonu, her renk ve model şalla kusursuz bir uyum kuracak tasarımlara ev sahipliği yapıyor. 

Tesettür Mayo Fiyatları

Tesettür mayo fiyatları, Zühre ayrıcalıklarını yaz aylarının sıcacık dokusuna taşıyabileceğiniz cazip tekliflerle sunuluyor. Her zevke, her tarza ve estetik beklentiye hitap eden zengin model çeşitliliği ile Zühre, güney sahillerinde de modanın trendlerini belirliyor. Modern detaylarla tasarlanmış modellerin yanı sıra Zühre’nin seçkin koleksiyonunda geleneksel tasarımlara atıfta bulunan modeller de yer alıyor. 

Zühre kalitesini içtenlikle hissedebileceğiniz tesettür mayo koleksiyonu, kumaş kalitesiyle de ön plana çıkıyor. Üst düzey kumaş kalitesine sahip olan alternatif mayo modelleri, yaz sıcaklarında rahatlığı şıklıkla aynı anda vadediyor. Islanmaya karşı dirençli yapıda olan alternatif mayolar, aynı zamanda su içerisinde rahatlıkla hareket edebilmenizi de sağlıyor. Deniz ve havuz gibi yaz aylarının vazgeçilmez aktivitelerinde eşsiz konforla hareket edebilmenizi mümkün kılacak alternatif mayolar, unutulmaz bir yüzme deneyimi sunuyor. 

Ayrıca Zühre’nin seçkin koleksiyonu her türden vücut yapısına uygun modellere de ev sahipliği yapıyor. Alternatif mayo tercih ederken kadınların en çok dikkat etmesi gereken durumların başında modellerin vücut tipine uygunluğu geliyor. Her tarza ve beğeniye hitap etmenin yanı sıra Zühre’nin seçkin koleksiyonu, vücut tipinize en uygun modeli tercih edebilme olanağı da sunuyor. Yaz aylarının sıcaklığını deniz ve havuz serinliğinde hissetmenizi sağlayacak konfor ve kalite dolu özel tasarım tesettür mayo modelleri Zühre’nin seçkin koleksiyonunda! 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR