Çanta

Çanta, kadınların günlük yaşantısında yanlarından ayırmadıkları, kıyafetlerinin en güzel tamamlayıcısı bir üründür. Neredeyse onsuz adım bile atılmayan çanta, model çeşitliliğinin fazlalığıyla da cezbedicidir. İş yaşamından tutun da günlük işlerin halledildiği anlara kadar çanta, her ortamda kullanılır. Özel günler için hazırlanmış kombinlerin en önemli yardımcı aksesuarı çantadır. 

Çanta Çeşitleri

Farklı tarzlara ve farklı beklentilere karşılık veren çanta modelleri, çeşitliliğiyle kadınların âdeta aklını başından alır. Her ne kadar kullanım amacı yanınızda götürmek istediğiniz eşyalarınızı taşımak olsa da iş sadece bununla kalmaz. Çünkü çanta, kıyafetle uyum içinde olması gereken, kombini dolduran bir aksesuardır. Kimse kıyafetinin yanında abes duran, boyutuyla, rengiyle alakasız bir görüntü oluşturan çanta taşımak istemez. Kadınları bu dertten kurtarmak birbirinden farklı çanta modelleri ile mümkün.

Çanta Modelleri

Çantalarda tasarım kadar dikkat çeken bir özellik de kullanılan materyaldir. Kullanım amacına ve kişinin zevkine göre değişebilen materyaller oldukça fazladır. Bunların arasında en sık kullanılanı şüphesiz deri çantadır. Özellikle de siyah deri çanta hemen hemen her kadının çantaları arasında vardır. Eğer bir siyah deri çanta eksikliği yaşıyorsanız hemen Zühre Siyah Renk Kadın Omuz çantasına göz atabilirsiniz.

Deri çanta, günlük kullanımlardan özel davetlere kadar birçok çantada kullanılan bir malzemedir. Çantada kullanılan derilerin bazıları kendinden desenliyken bazıları düz ve desen barındırmayan derilerdir. Cüzdan ve el çantasında kullanılan deri, her günün vazgeçilmez parçasıdır.

Omuz çantası hemen hemen her kadının evinde bulunan bir çantadır. Spor giyimde ve klasik giyimde ayrı ayrı kullanılabilen bu çanta, taşıma kolaylığı ve genişliğiyle cezbedicidir. Özellikle çalışanlar gün içinde ihtiyaç duyacakları birçok şeyi yanlarında taşırlar. Omuz çantası bu noktada büyük bir kurtarıcıdır. Geniş omuz çantaları iç hacmiyle birçok ihtiyacınızı yanınıza almanıza olanak sağlar. Üstelik bunu yaparken şıklığınızdan da ödün vermezsiniz.

El çantası, özel günlerin, davetlerin güzel birer tamamlayıcısıdır. Küçük ve portatif olması tercih edilmesindeki ilk sebeptir. Oldukça şık kombininizin yanına alabileceğiniz en uygun çanta modeli, el çantasıdır. Telefon, birkaç makyaj malzemesi gibi ufak eşyalarınızı yanınızda bulundurmanız olanak sağlar. Zarif duruşuyla şıklığınıza şıklık katar. Zühre Lazer Deri Antrasit Renk El Çantası özel anlarınızın vazgeçilmez parçası olabilir.

Çanta Fiyatları

Şişme yelekten elbiye, elbiseden monta kadar her türlü kıyafetiniz ile kombin yapabileceğiniz modelleri bulmanız mümkün. Spor giyimin de klasik giyimin de ihtiyaç duyduğu uygun fiyatlı çantalara göz atmak, zevkinize uygun çanta modeline kavuşmak için Zühre sizleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR