İptal ve İade Süreci

İade koşullarınız nelerdir?

İade işleminizin yapılabilmesi için ürünlerin kullanılmamış, etiketinin koparılmamış, tadilat görmemiş ve satılabilirlik özelliğinin kaybedilmemiş olması gerekmektedir.

İade süremiz 14 gündür. Bu süreyi aşan durumlarda iade talepleriniz işleme alınmayacaktır. Satın alınan ürünlerde sadece iade yapılabilir, değişim uygulamamız bulunmamaktadır.

Tesettür mayolarda, havuz grubu yarım kapalı mayolarda hijyen kuralları gereği paket açıldıktan sonra değişim veya iade kabul edilmemektedir.

Ürün iade aşamaları nelerdir?

Hepsijet randevulu iade hizmetimiz ile siparişlerinizi adresinizden teslim edebilirsiniz. Hesabım > İade Taleplerim alanında yeni talep oluşturarak iade işlemininiz gerçekleştirebilirsiniz. İade talebi oluşturduğunuzda ekranda çıkacak olan kargo kodunu Hepsijet personeline iletmeniz gerekmektedir. Kargo kodunuza iade taleplerim alanından ulaşabilirsiniz. Farklı kargo firmaları ile gönderim yapmak isterseniz kargo ücretinin tarafınızdan karşılanması gerekmektedir.

İade ürününüzün bize ulaşmasını takiben, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanımdan kaynaklanan bir hata tespit edilmediği takdirde, ürün bedeli hesabınıza veya kartınıza iade edilecektir.

*Teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, Zühre tarafından iade alınmayacaktır.

Online mağazanızdan satın alınan ürünlerin iade süresi kaç gündür?

Online mağazamızdan satın aldığınız ürünleri, Mesafeli Satış Sözleşmesi gereğince teslim tarihinden itibaren ondört (14) gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Kusurlu ürünlerin iade süresi 14 gündür.

Bu süreyi aşan durumlarda iade talepleriniz işleme alınmayacaktır

Neden sadece ilk 14 gün içinde iade kabul ediliyor?

Tüketici Kanunu’nda yer alan Sebep Göstermeden Cayma Hakkı, ürünü teslim aldığınız tarihten sonraki ilk 14 günlük süreyi içeriyor. Satın almış olduğunuz ürünü bu süre içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünü herhangi bir üretim hatasından dolayı iade etmek istediğinizde ise iade süresi 14 gündür.

Zühre Logo
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR