Kadınların Stil Işıltısı Zühre Abiye Koleksiyonun'da

Kadınların Stil Işıltısı Zühre Abiye Koleksiyonun'da

Taş işlemeler, balon kollar, organze, etnik işlemeler, asimetrik kesimler… Detaylarıyla kadınların gece stillerinin imzası olacak abiye kıyafetler Zühre’nin bahar koleksiyonundaki modeller ile şık kombinlerin anahtarı oluyor.

Işıltılı şık detaylar

Zühre’nin koleksiyonunda yer verdiği modeller detayları ile adından söz ettiriyor.  Zühre’nin şık abiye koleksiyonunda balon kollar, pul payet, taş işleme, organze, tül ve asimetrik çizgiler ile kadınlar tarzını yansıtıyor. Abiye kıyafetlerin gizemi pul, taş işlemeler ve balon kol gibi detaylarla ortaya çıkıyor. Asimetrik kesimler ve taş işlemeler cesur kombinlerin stil anahtarı oluyor.

Gömlek Yaka Kemer Detaylı Uzun Siyah Elbise

Yukarıdaki görsele tıklayarak ürünümüze ulaşabilirsiniz.

Zarafetin imzası SİYAH

Siyah her zaman kendini bilen kadının vazgeçilmez rengi oluyor. Siyah monokrom stilin en kilit parçası olurken, özel davetlerin de kurtarıcı rengi oluyor. Zühre, bahar koleksiyonunda yer verdiği ikonik renk siyahı ZÜHRE Organze Detaylı Siyah Abiye gibi özel kesim modelleri ile taçlandırıyor. Zamansız stilin rengi siyah, Zühre’nin detaylarla bezeli koleksiyonunda yeniden hayat buluyor.

Bahar davetlerinde göründüğü gibi olmak isteyen her kadın Zühre ile kendini özel kılıyor.

Bir önce yazımıza https://www.zuhre.com.tr/blog/icerik/en-iyisini-dilemek-ama-en-kotusune-hazirlikli-olmak-zorundayiz linkinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler: abiye
Nisan 20, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR