Büyük Beden Tasarımlarla Herkes İçin Moda

Büyük Beden Tasarımlarla Herkes İçin Moda

Beden Olumlaması kavramı günümüzde gittikçe daha da yaygınlaştı. Modest giyim öncüsü olan Zühre, yenilikçi bakış açısıyla büyük beden kadınlara özel hazırladığı kaban ve kışlık giysilerle ön plana çıkıyor. Zühre, büyük beden moda tutkunu kadınları dış giyimde şıklıkla buluşturuyor.

Değişik kombin modelleriyle herkese hitap eden Zühre, kışlık pardösü ve kaban koleksiyonu, büyük beden kadınların şıklığını tamamlıyor. Rahat ve kurtarıcı kombinlerle şehrin değişen atmosferine özel büyük beden pardösü modellerinde nakış, arma, aplikasyon ve el boyama detaylı olanlar ön plana çıkıyor. Zühre’nin kış koleksiyonunda 46-56 beden aralığındaki ürünleri keyifle tercih edebilirsiniz.

Modest Giyimde Büyük Bir Yenilik

Bu sezonun en dikkat çeken parçalarından olan kürkler Zühre’nin büyük beden pardösü ve kaban koleksiyonunda birçok renk seçeneğine sahip. Etek ucu, yaka detaylarıyla ön planda olan kürkler, tüm kış sizi üşütmeyecek ve sıcacık olmanızı sağlayacak. Kürk koleksiyonunda yer alan; taş ve nakış işlemeleri, el emeği etnik baskılar, rahat tarzla tasarlanan ürünler farklı tasarımlar sevenlere özel yapılmış. Alışılagelmiş koyu renkli kürklerin yerine rengarenk kürklerin ve işlemelerin ön planda olduğu tasarımlar, şehir hayatının dinamik ruhuyla uyum içinde.

Etiketler: Büyük Beden Tasarımlarla Herkes İçin Moda
Nisan 19, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR