2019 Tunik Elbise Modelleri

2019 Tunik Elbise Modelleri

 

​​Baharın gelmesiyle 2019 ilkbahar yaz sezonunun tesettür giyim moda trendleri belli oldu. Yaz se​​zonu tesettür giyimde floral ürünler moda olacak. 2004 yılından bu yana tesettür giyimdeki modern ve kaliteli ürünleriyle muhafazakâr tekstil sektörünün önder markası olan Zühre’nin yeni sezon için özel hazırladığı hit modellerinde pembe, lavanta, mavi, yeşil, sarı gibi floral renklerin yaygın olduğu ve pullu parıltılı iddialı ürünlerin tesettür kıyafetlerinde kullanıldığı görülüyor.

 

Zühre 2019 ilkbahar yaz koleksiyonunda renkler öne çıkıyor

Yaz sezonunda tekstilden kozmetiğe kadar birçok alanda güneşin canlılığını yansıtan sıcak renkler ve floral desenli ürünler tasarımlarda yerini alıyor. 2019’un tesettür kıyafet koleksiyonlarında floral renkler ve pullu tül detaylar pastel tonlarda düz kesim modellerin yerini alıyor. Önceki yıllarda ortaya çıkan pastel tonlarının etkileri arkada kalırken, trendlerin arasında bu yaz koleksiyonunda floral esinti hissediliyor. Bu sezon özellikle kadınlarda renkli ve cesur kombinlerle sık sık karşılaşacağız. Pullu, payetli ve taş detaylı elbiseler, feminen formla yarışırken siyah renk her zaman olduğu gibi asaletini devam ettirecek gibi görünüyor.

Kadınların parıldama vakti 

Bu sezon tesettür giyimde floral etkinin trendlerin arasında öne çıkması pul ve taş detaylarıyla parıltılı giyim trendini severlere başka seçenekler sunuyor. 2019 tesettür giyim modasında parıldamayı arzulayan iddialı kadınlara Zühre, pul ve taş detaylı elbiselerden oluşan koleksiyonunu sunuyor.

Parıltılı kıyafetler ışıltılı bir eşarp ve dore, lame tonlarında çanta ile kombinlenebilir, ayakkabı olarak da payeti veya kadife ürünler seçilebilir. Klasik modellerden ayrılamayan kadınlar; monokromatik stil ile tek renkten oluşan takımlar ve salaş formlardan yana tercihlerini kullanarak modaya uygun bir stil yaratabilirler.

Floral desenler ile rengarenk bir yaz sezonu

 

2018 döneminde renk aralığını geniş tutan Zühre; ilham kaynağı olarak egzotik meyvelerin renklerinden ve baharın enerjisinden faydalanarak sarılar, romantik kırmızılar, tatlı pembe lavanta tonları, açık maviler ve doğadan ilham alan yeşil tonlarının kullanıldığı koleksiyonlarda mikro çiçekler ve polka noktalı desenlerin kombinasyonunu koleksiyonuna aktarıyor. Yıldız çiçeği, mavi, lavanta gibi tatlı renklerin de retro tonlarının olacağı ilkbahar yaz sezonunda standart renklerden ayrılamayan moda tutkunlarınaysa tekrardan yorumlanan ürünler sunulacak.

 

Etiketler: 2019 Tunik Elbise Modelleri
Nisan 19, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR