Zühre’de Modanın Gizemi Detaylarda Saklı

Zühre’de Modanın Gizemi Detaylarda Saklı

Zühre muhafazakar modaya bambaşka bir bakış açısı getiriyor. Modest giyim markası zühre,  2018-2019 kış koleksiyonunda detaylara verdiği önem ile ön plana çıkıyor. 2018-2019 kış koleksiyonu şehrin dinamizmiyle harmanlanmış.

Şehrin dinamik ruhunu gözler önüne seren kürk, metalik efektler, baskılar, taş işlemeler, pul ve payet detayları dikkat çekiyor. Modern çizginin korunduğu 2018-2019 kış koleksiyonu kadınlar tarafından büyük beğeni topluyor. Kazaklar, kaşe kabanlar, pançolar, trençkotlar ve ikili takımlar 2018-2019 kış koleksiyonunun en sevilenleri arasında. Bu parçalar baskı, aplike ve işleme detaylarıyla da canlı hale getirilmiş.

Rahatlık ve Şıklığı Bir Araya Getiren Koleksiyon

Şehrin giy-çık tarafını ön plana çıkaran Zühre 2018-2019 kış koleksiyonu süet ve deri kumaşlar içeriyor. Formal şık görünüm yakalanırken püskül ve taşlar kombininize hareket katıyor.

Yelekli takımlar, tunikler, trençkotlar romantik sonbahar renklerini içeriyor. Zühre her daim moda olan parçalarla 4 mevsim dolabınızda yer alıyor.

Şehrin Zamansızlığını Zühre İle Yakalayın

Şifon piliseler, ikili takımlar ve tunikler Zühre'nin yeni koleksiyonunda ön plana çıkıyor. Zühre'nin yeni sezon işlemeleri sayesinde hem modaya ayak uyduruyor, hem de şıklığınıza şıklık katıyorsunuz.

Baskılı ve işlemeli kazaklar, metal detaylı ve pul payetli bluzlar şehrin ruhunu yansıtıyor. Moda anlayışını kıyafetlerinize yansıtmak istiyorsanı, Zühre'nin yeni sezon 2018-2019 koleksiyonuyla mutlaka tanışmalısınız.

Etiketler: moda, kış koleksiyonu, kombin
Nisan 19, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR