Zühre 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunda Hangi Renkleri Görüyoruz

Zühre 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunda Hangi Renkleri Görüyoruz

Zühre 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda hayaller en özgün tasarımlar ve en kaliteli kumaşlar ve en trend renklerle canlandı. Bu sezonun öne çıkan renklerinde Zühre’den edinebileceğiniz parçaları sizin için derledik!
Zühre koleksiyonuna yine bu sezon da toprak tonları hakim. Neon, balon kollar, organze, file ve çiçek deseni detaylar ile birlikte Zühre’nin 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonundaki en büyük sürprizi ise abiyeler! Şık bir davete gidecek kadınların ilk bakacakları yer Zühre koleksiyonu olacak yine!


Portakal Kabuğu 


New York Moda Haftası’nın, Londralı suretine cevabı olarak da okunabilecek renk, şehirden çıkan en canlı tonlardan. Balkabağını andıran gölgeleri sayesinde sonbahar için de ideal.


Neon Yeşil


New York Moda Haftası’nın neon yeşil ön plandaydı. Tek başına oldukça enerjik duran rengin giyene özgüven aşılayacağından şüphe yok. Neon yeşil’e Zühre koleksiyonunda siyah eşlik ediyor. Gizemli kadınların tercihi file detaylar ise kombinde özgüven sunuyor.


Parlak Turuncu 


Göz alıcı bir gün batımını andıran turuncunun bu zengin tonu, üzerinizdeyken kendinizi güçlü hissedeceğiniz türden. Sezonun diğer sıcak tonları ile de uyum sağlamaya müsait turuncuya en çok yakışacak olansa bütünleyici maviler kuşkusuz.


Safran Sarısı 


Turuncu ve sarı arasındaki mükemmel dengede kendini bulan safran, rahatsız etmeksizin yalın ve leziz bir yerde duruyor. Bu hali ile de 2020 İlkbahar/Yaz renk trendleri içinden belki de en iyisi diyebileceğimiz kadar etkileyici.


Tarçın Çubuğu Rengi 


New York podyumlarında yürüyen en baharatlı ton, bu iştah açıcı kahve-kırmızı tonu. Gerçek tarçından biraz daha kırmızı olan renk, baharatın özünü ve hakkını tam anlamıyla veriyor.


Günışığı Rengi 


Krem renginin sınırlarında olabildiğince saf ve zarif adımlarla yürüyen, her renk paleti ile uyum sağlayacak nötrlükte olmasına rağmen sarıdan aldığı güçle neşeli bir ilkbaharı çağıran ton, güneş ışığının en zararsız hali olarak teninize değecek.


Faded Denim - Soluk denim


Sokak modasına odaklanan New York podyumlarının sokağa en çok yakışan tonu trend haline getirmesi de kaçınılmazdı. Denimin popülerliğini yeniden kazandığı son birkaç seneye kadeh kaldıran Soluk Denim rengi, sezonun renk paleti ile gayet uyumlu.


Asil siyah

Siyahın organze ile kombinlendiği abiyeler Zühre’nin yeni sezon sürprizi olarak koleksiyonda. Yaz akşamlarının havuz başı etkinliklerinde uçuşan etekleri ile koyu renk abiyeler sizi olduğunuzdan daha da zarif gösterecek.

Etiketler: İlkbahar ve yaz sezonu,ilkbahar ve yaz koleksiyonu
Nisan 19, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR