Şıklığınızı Tamamlayacak Çanta Koleksiyonu Zühre’de!

Şıklığınızı Tamamlayacak Çanta Koleksiyonu Zühre’de!

Zühre, şıklığınızı arttıracak çanta koleksiyonu sunuyor!

Kadınları memnun edecek kombinler Zühre çanta modelleriyle gerçekleşiyor. Kombininin her yanıyla mutlu etmek isteyenlere Zühre, çanta modelleriyle seçenek sunuyor. Zühre’nin vazgeçilmez çanta koleksiyonu en güzel günlerde yanınızda oluyor. 

Cesur kadınlar için etnik desenler 

2020 ile birlikte tonlar ve desenler daha özgür ve korkusuz modellere işleniyor. Kadınlar bu yıl gece gündüz şık ve iddialı taşıyacakları tasarımları seçiyor. 

Her kombinin tamamlayıcı parçaları 2020 kış modasında safari modellerde canlanıyor. Doğanın çizgilerini ve canlılarının tonlarını bulunduran renkler clutch, tote, bel, sırt ve kova pek çok çanta modelinde kendini gösteriyor. Monokrom stilin kombinlendiği kırmızı krokodil, siyaha cesur duruş katan leopar ve beyaz stile hareketlendiren yılan derisi çantalar ile şık görüntü yakalamak kolaylaşıyor. 

Kışın soğuk ve sadece kaban gerektiren sokak stiline hava katacak çantalar ile renklenen aylarda bahar yaşanıyor. 

Doğallığı seven kadınlara özel: Toprak tonları 

Pastel ve naturel tonlar rahat kombinlerin önemli renklerini oluşturuyor. Özellikle kış mevsiminin siyah ve kahverengi tonlarıyla kullanılan haki, bej, taba rengi, krem, beyaz, kiremit rengi ve hardal sarısı sonbahar ve kış dönemine tatlı bir renk veriyor. 

Kürk detaylı siyah kaşe kaban ile giyilen taba rengi clutch çanta sokak stilini renklendirirken, kırmızı renk tercihi gündüzden şık bir sokak stili sunuyor. 

Krem ve bej renklerinde çantalar ile kışa sıcak ve iddialı bir dokunuş yapabilirsiniz.

İnci beyazı her dönem kullananlara Zühre Beyazı 

Yazın olmazsa olmaz rengi beyaz kışın seçeneği oluyor. Kışın kasvetli atmosferinde ferah bir tarz için tercih edilecek beyaz detaylar ile kombinlere hareket geliyor. Özellikle sokak stilinin olmazsa olmazı beyaz bel çantaları omuz bağlama seçenekleri ile tarz günlük kullanıma uygun oluyor. 

Beyaz kovboy çizmelerle renkleri uyan kombinlerde beyaz çanta seçeneği özellikle kış dönemlerinde cesur bir tarz yaratıyor. 

Etiketler: çanta koleksiyonu,çanta
Nisan 19, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR