Ramazan Bayramı Alışverişi Zühre İstanbul’dan

Ramazan Bayramı Alışverişi Zühre İstanbul’dan

 

Ramazan Bayramı özel alışverişiniz için Zühre sizlere 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonundaki özgün ve şık modelleri sunuyor. Bu Ramazan Bayramı alışverişinizde Zühre’nin çeşitli tunik ve ikili takım modellerini tercih edip aynı zamanda çanta ve eşarp koleksiyonu ile de kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Ramazan ayının gelmesiyle bayram alışverişi telaşı tüm kadınları sarıyor. Zühre, bayrama özel koleksiyonu ile bayramlık yeni kıyafet alma geleneğine yeni bir imza atıyor. Yeni 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda bayram ziyaretlerine uygun ikili takım ve tunikler sunan Zühre, bu parçaları çanta ve eşarp modelleriyle kombinleyip tamamlıyor.

 

İkili Takımlar: Bayramın Kurtarıcı Kombini

Giy-çok rahatlığı ile bilinen ikili takımlar, Zühre’nin yeni koleksiyonunda şıklık ile birleşiyor. 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonundaki ikili takımların etnik tasarımları, özgün çizgilerle yeniden yorumlanıyor. Bu ikili takımlar; pul, payet, baskılar, ve şifon detaylarla süslenerek her kadının aradığı hatalık ve şıklığı bir araya getiriyor.

Aksesuarlarla Tamamlanan Modeller

 

Zühre, bayramda kullanım kolaylığı sağlayacak zarif ve şık çanta modellerini ve kombinlerinizi tamamlayıp stilinizi özgürce göstermenizi sağlayacak eşarp modellerini yeni koleksiyonunda sunuyor.

2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda bulunan çanta modelleri arasında bayramda günlük kullanıma uygun el çantaları, modası geçmeyen clutch, tote ve kova modeller öne çıkıyor. Bahar havasını taşıyan Zühre 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonu sarı, papatya, mavi, kırmızı, yeşil, kiremit, mercan, indigo, kiremit ve pastel tonlar kullanılan eşarplar bulunduruyor.

Bu yazımızda Ramazan Bayramı Alışverişi Zühre İstanbul’dan konusuna değindik. Bir önceki yazımıza https://www.zuhre.com.tr/blog/icerik/yilin-rengi-papaya-ozel-koleksiyonu linkinden ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler: alışveriş,tekstil,ramazan bayramı alışverişi
Nisan 19, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR