Muhafazakar Giyimde ‘Ceylon Yellow’ Modası

Muhafazakar Giyimde ‘Ceylon Yellow’ Modası

Tesettür giyimde ‘Ceylon Yellow’ modası

Sonbaharın gelmesiyle birlikte doğanın renkleri de moda olmaya başladı. Zühre, 2018-2019 yılında yer alan kreasyonunda sarının egzotik tonu ‘Ceylon Yellow’ rengindeki modelleriyle sonbaharın tüm özelliklerini tasarımlarında sunuyor.

Doğanın yansıması 

Havaların soğumaya başlamasıyla birlikte mevsimlik giysiler de değişimler başladı. Artık sonbahar ve kışlık giysileri çıkarma zamanı. Sonbaharın zarafetini ve güneşini yansıtan egzotik sarı tonları, Zühre’nin yeni sezon modellerine yansıyor. Güneşin sarısı ve doğanın yeşilinden aldığı ilhamlar ortaya çıkan ‘Ceylon Yellow’ rengiyle hazırlanan modeller bu sonbahar moda severlerin ve gençlerin vazgeçilmez tonu olacak.

Sonbaharın sarı tonu ‘Ceylon Yellow’

Sonbahar aylarında sıkça karşımıza çıkan hoş ve çekici sarı rengi kendine egzotik bir dokunuş ekleyerek, “Ceylon Yellow”u karşımıza çıkarıyor. Zühre’nin sonbahar tasarımlarında bu sene ‘Ceylon Yellow’ tonlarındaki işlemeli desenlerin yanı sıra kürk detaylı formlar da öne çıkıyor. Koleksiyonlarında artık daha özgür ve dikkat çekici tasarımlara da yer veren Zühre yeni sezon koleksiyonuyla kadınların dolaplarını sonbahara ve kışa hazırlıyor.

Her zevke uygun özgür ve iddialı koleksiyonlar

Sonbahar modasının vazgeçilmez parçalarından biri olan pardösüler yerini ikili takım ve tunik tasarımlarına bırakıyor. Zühre Giyim’in sonbahar serisinde ikili takım ve tuniklerin yanı sıra pardösüden vazgeçemeyen kadınlar için de “Ceylon Yellow” renkli kürk detaylı takımlara da koleksiyonunda yer veriyor. Koleksiyonlarında kombin tamamlayıcı parçalara da yer veren Zühre, klasik mat siyah ve kırmızı tonlarındaki çanta modelleriyle kadınların tarzlarını tamamlıyor. Zühre, monokromatik stil ile tek renkten oluşan sarı takım ve salaş formlar sunarak kadınlara sonbaharda bile özgür ve iddialı bir görünüm kazandırıyor.

Bir önceki yazımıza https://www.zuhre.com.tr/blog/icerik/universitelinin-kampus-modasi linkinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler: giyim,ceylon yellow moda
Nisan 19, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR