Kışa Özel Romantik Koleksiyon

Kışa Özel Romantik Koleksiyon

 

Zühre’den siyahı taçlandıran tasarımlar

Zühre’nin metropolün hızında şıklığınızı kombinleyecek kış için özel koleksiyonunda siyahın romantik tasarımları ön planda. Koleksiyonda siyah tül, pul ve işlemeli parçalarla kışa romantik bir iz bırakıyor. Ağır davetlerde ve günün her dakikasında ışıldamanızı sağlayacak parçalar ile güçlü ve özgüvenli kadınların tarzını açığa çıkarıyor

2018-2019 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile Zühre, bir defa daha şehir yaşamında kadınların yanında bulunuyor. Siyahın romantik ve şık modellerle canlandığı sezon ‘Olduğu Gibi’ gözükmek isteyen modest şehir kadınının dolabında yerini buluyor.

Siyahın asaletini yansıtan romantik tasarımlar

Siyahın şık ve tarz duruşundan esinlenerek yapılan tunik, pardesü, ikili takım, elbise ve yelek parçaları tül ve dantel ince detayları ile hareketlendirilmiş kombinlere orijinallik veriyor. Tasarımlarında bulunan pul ve payet detayları ile koleksiyondaki etkisini ön plana çıkaran Zühre, modest giyinen kadınların tarzına şık bir dokunuş veriyor. Özel kumaşların, kupürler, nakışlar ve asimetrik kesimlerle bir araya getirildiği tasarımlar, davetler için de pratik ve zarif bir alternatif haline geliyor.

 

Etiketler: özel koleksiyon,koleksiyon,kışa özel romantik koleksiyon
Nisan 19, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR