Kış Modasına Kürklü Dokunuş

Kış Modasına Kürklü Dokunuş

 

Modayı metropolün her tarafına taşıyor

Zühre’nin dış giyim koleksiyonu ile bu kış ‘Olduğun Gibi’sin

Modest tarzı inovatif tasarımlarla bir araya getiren Zühre, kış döneminde şıklığın anahtar parçalarından pardesü ve kabanları kürk ile detaylandırıyor. Dış giyimde farklı renklerde kürklerin öne çıktığı Zühre’nin sonbahar-kış koleksiyonu, bu sefer şehrin özgür havasıyla bir araya geliyor.

Zühre’nin çeşitli ürünleriyle her türlü zevke uygun olan pardesü ve kaban koleksiyonu, şıklığını kombinlerine yansıtmak isteyen kadınlara yardımcı oluyor. Hareketli şehir ruhundan esinlenilen pardesü ve kaban tasarımlarındaki kürk detayları modaya uygun ve şık bir görünüm sunuyor. Zühre ‘Olduğum Gibi’ ilkesiyle tasarladığı yeni sezon koleksiyonu ile modayı metropolün her köşesine taşıyor.

Kış modasına kürk detayı

Kış döneminin olmazsa olmaz modellerinden olan pardesü, mont ve kaban ürünlerini kadınlara sunan Zühre, modest modayı orjinal modellerle bir araya getirmeye devam ediyor. Hardal tonundan vizonun en dinamik renklerine birçok tonun bulunduğu kürkler şehrin canlı ruhunu yansıtıyor.

Son dönemlerin olmazsa olmaz moda ürünlerinden kürk modelleri Zühre’nin pardesü ve kaban koleksiyonunda rengarenk modelleriyle karşımıza çıkıyor. Yaka detayından etek uçlarına, ceplerden manşetlere çokça detayda öne çıkan kürkler, kışı sıcak atlatmanıza yardımcı oluyor. Taş işlemeli, orjinal el emeği etnik detaylar, kolayca giyilip çıkılabilecek şekilde tasarlanan giyim parçaları birçok tarza uygun yapılmıştır.

Şehrin ruhu modest tarzla hareketleniyor

Kış döneminde dolaplarımızın vazgeçilmez parçaları pardesü ve kaban modelleri, bu dönem Zühre’nin kış koleksiyonunda değişik bir görüntü yansıtıyor. Hem klasik detayların hem de değişik dikiş teknikleri ve uygulamalarıyla öne çıkan pardesü ve kabanlar salaş, cocoon shape ve pileli tasarımlara birçok seçeneği koleksiyonunda bulunduruyor. Modest şehir kadınının tarzı bu sezon Zühre ile hareketleniyor.

 

 

Etiketler: çanta,kürklü çanta
Nisan 19, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR