ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Saten İpek Eşarp

Saten ipek eşarp, pürüzsüz görünümü ile kadınların en çok dikkatini çeken modellerden birisi. Parlaklığı ile ilgilerin sahibi olan bu eşarplar; davetlerde, özel günlerde ya da gündelik hayatta muhteşem kombinlerin oluşturulmasını sağlamakta. Çok eski dönemlerden itibaren kullanılan ve modern çizgileri bünyesinde barındıran saten; eşarplara ruh katıyor. Birbirinden güzel desenlere sahip saten ipek eşarplar, hayatın her alanında konfor ile şıklığı yakalamak isteyenlere sunuluyor.

Saten İpek Eşarp Ürünleri

Bilindiği üzere kadınlar, her an kendilerini özel hissetmek ister. Bu ise muhteşem kombinlerle ve onları tamamlayan aksesuarlarla mümkün. Saten ipek eşarp, gündelik hayatın koşuşturmasında kendisine vakit ayıramayan kadınlar için eşsiz bir aksesuar. Her ortamda, sahip olduğu renklerle eşsiz kombinler oluşturan eşarp modeli, ipeğin ahenginden ve gücünden faydalanıyor. Her bir modelde el yapımı kenar işlemeler kullanılıyor ve modeller, bu sayede her kadının arzuladığı tasarımlara dönüşüyor.

Saten İpek Eşarp Modelleri

Saten ipek eşarp modelleri, tamamen kadınların isteklerinin bir ürünü. En çok arzulanan modeller ve renkler, özel eşarpların tasarlanmasını sağlamakta. Her mevsim için özel olarak üretilen ve ipekten gücünü alan bu modeller; geometrik desenli, leopar ve monogram desenli olmak üzere farklı seçeneklere sahip. Pek çok rengin harmonisinden oluşan bu modeller, şık ve zarif kombinler için vazgeçilmez ürünler kapsamında yer alıyor. Konforlu, kullanım kolaylığına sahip ve şık modeller ile kadınlar, her yerde ve mekânda, muhteşem kombinlerinin rahatlığı içerisinde olabilir.

Saten İpek Eşarp Fiyatları

Bir aksesuardan daha fazlası olan saten ipek eşarp modelleri; davetlerde, törenlerde ya da gündelik hayatta rahatlıkla kullanılabilir. En özel ürünleri bünyesinde barındıran Zühre, saten ipek eşarplarıyla kadınların kendilerini ayrıcalıklı hissetmesini sağlamakta. En özel fiyatlarıyla sunulan modeller, hızlı ve kolay bir şekilde satın alınabilir.

Beğenilen ürünlerle eşsiz kombinler oluşturmak, saten ipek eşarpların gücünden yararlanmak isteyen kadınların sayısını arttırıyor. 90x90 cm ebatı ve muhteşem kenar işlemeleriyle modeller, güzelliği ilke edinmiş kadınların ilgisini çekecek nitelikte. Güzel olmak ve estetik kaygıları gidermek, Zühre tarafından sunulan modellerle bir hayli kolay!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR