$159.00 Vat included
$169.00 Vat included
$159.00 Vat included
$159.00 Vat included
$159.00 Vat included
$169.00 Vat included
$169.00 Vat included
$129.00 Vat included
$139.00 Vat included
$139.00 Vat included
$139.00 Vat included
$89.00 Vat included
$177.00 Vat included
$79.00 Vat included
$153.00 Vat included
$79.00 Vat included
$153.00 Vat included
$189.00 Vat included
$230.00 Vat included
$79.00 Vat included
$163.00 Vat included
$149.00 Vat included
$180.00 Vat included
$159.00 Vat included
$149.00 Vat included
$159.00 Vat included
$149.00 Vat included
$169.00 Vat included

 

Pardesü

Zühre, titiz pardesü tasarımlarıyla da fark yaratıyor. Tüm koleksiyonlarında bahar esintili canlı renkler kullanıyor ve bu stilini pardesü modelleri ile de koruyor. Net kesimler, zarif düğme detayları, nakışlar, yaka ve kol kenarlarındaki desenler tüm modellerinin vazgeçilmez unsurları oluyor.

Bel bölgesinde tokalı kemerlerin ya da bağlamalı kuşakların yer aldığı pardesü çeşitleri arasında özgürce bir seçim yaparak tarzını en güzel şekilde yansıtman mümkün. İndirimli pardesüler ve benzersiz tasarımlarla Zühre tüm kadınların daima yanında!

Pardesü Ürünleri

Zühre, pardesü gibi ağır karakterli parçaları bile oldukça hareketli tasarımlarla sunuyor. Minik ekose motifler, indigo desenler, renkli kapüşonlar ve asimetrik cep detayları bir araya geliyor ve ortaya son derece çağdaş pardesü modelleri çıkıyor. Dinamik pardesüler arasında en dikkat çeken modellerden olan kapüşonlu siyah pardesü özellikle zarif örgü kemeriyle göz dolduruyor. Fermuar kapamalı olan bu pardesünün neon detayları, cep ağzındaki büzgüler ve bilek alanlarındaki renkler ise tasarımın tamamlayıcı unsurları olarak dikkat çekiyor.

Kapüşonlu pardesüler arasında indigo desenlere sahip tasarımlar da çokça tercih ediliyor. Sade bir rengin hakim olduğu pardesünün yaka ve kol bölümlerine uygulanan indigo desenler sürprizli bir görüntü yaratıyor. Dinamik duruşunun yanı sıra romantik bir model arıyorsan 70'li yılların modası olan geniş kol kesimlerine sahip vintage tasarımları inceleyebilirsin. Geniş ekose desenlerden hoşlanıyorsan bu modellere asimetrik cep detayları ve renkli kemerlerle bir arada sahip olabilirsin. Dinamik tarzını kot pardesü ve spor triko tasarımlarıyla da yansıtabilirsin.

Tesettür Pardesü Modelleri

Zühre'nin pardesü modellerinde nakış işlemeleri geniş bir yer tutuyor. Doğadan ilham alan çiçek ve yaprak motifli bu işlemeler pardesülerin yaka, kol, bilek ve göğüs alanlarında ince birer detay olarak kendini gösteriyor. Kol ve bileğe yakın olan nakış işlemeleri genellikle organze tüller üzerine uygulanıyor ve bu sayede daha romantik bir tasarım oluşuyor. Kullanıldığı tüm tekstil ürünlerine zarafet katan organze tüller bu romantik nakışlarla bir araya geldiğinde ise bambaşka bir uyum yakalıyor.

Nakışlar daha çok hakim yakalı pardesüler için kullanılıyor olsa da kapüşonlu modellerini bulmak da mümkün. Kapüşon alanındaki geniş nakış işlemesi ile göz dolduran düğmeli siyah pardesü kemer alanındaki detaylar ve yan cep ağızlarındaki süslemelerle mükemmel bir şekilde tamamlanıyor.

Geleneksel nakış uygulamalarını pardesünde modern çizgilerle taşımak ve çabasız bir şıklığa sahip olmak istersen Zühre'de tüm ihtiyaçlarına cevap verecek kadın pardesü ve anne pardesü tasarımlarını kolayca bulabilirsin. Yeni sezon pardesüler sayesinde de modanın en yeni trendlerini takip edebilirsin.

Her Yerde Giyebileceğiniz Pardesü Fiyatları

Uzun pardesü ve kısa pardesü modelleri hemen hemen her tarz ile uyumlu parçalardır. Yürüyüş yaparken bile rahatlıkla kullanılabilen pardesüleri doğru bir şekilde kombinlemen yeterli olacaktır. Spor ya da abiye bir stil seçmiş olsan bile uygun bir pardesüyle tarzını şık ve kolay bir şeklide tamamlaman mümkün.

Öncelikle pardesünü hangi alanlarda kullanacağına karar vermelisin. Düğün, nişan ya da özel bir yemek daveti için abiye bir stil oluşturduysan bu şıklığını yoğun nakış işlemelere ya da organze detaylara sahip parçalarla tamamlayabilirsin. Günlük hayatında ise sade ve tek renkli tasarımları seçebilir veya süsleme detayları daha zarif olan modelleri kullanabilirsin.

Mevsim şartları da abiye seçiminde önem teşkil eder. Yazlık pardesü modelleri veya mevsimlik pardesüler arasında seçim yaparken nefes alan pamuklu kumaşları ya da keten parçaları tercih edebilirsin. Kışlık pardesüler ise yünlü ve kaşmir kumaşlarla gerekli sıcaklığı sağlamana imkan tanır. Kaşe pardesü ve keçe pardesü modelleri de kışın kullanabileceğin tasarımlar arasındadır.

Çanta ve eşarpların pardesü kombinini tamamlayan en önemli unsurlar olduğunu da unutmamalısın. Bu yüzden gardırobunda yer alan bu aksesuarların renkleri ile uyumlu tasarımlar seçmelisin. Zühre'nin geniş ürün yelpazesini inceleyerek tarzına en uygun ürünleri kolaylıkla bulabilir ve ekonomik fiyatlarından faydalanarak hemen sipariş verebilirsin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN