Zuhre
Ofis Şıklığınız Zühre’den
  • Blog
  • Ofis Şıklığınız Zühre’den

Ofis Şıklığınız Zühre’den

Zamansız tasarımlarla çalışan kadınlara özel kombinler

Muhafazakar modada özgün tasarımlara imza atan Zühre, çalışan kadınlara özel yeni ofis koleksiyonuyla şık kombinlere imza atıyor. Modern çizgilerle tasarlanan yeni koleksiyonda vazgeçilmez pastel ve hardal tonlar, gri, taba ve haki renkler ile siyahın en asil tonları ön plana çıkan detaylar arasında

Zühre; 2018 - 2019 kış koleksiyonunu metropolün canlı ve özgür ruhunu yansıtan çizgilerle yeniledi. Koleksiyonda yer alan tunik – ikili takımlar, kürk detaylı yelek ve hırkalarla Zühre, ofis şıklığını günümüz modasıyla birleştiriyor.

Şehrin ruhunu yansıtan zamansız tasarımlar

Metropolün canlı ve dinamik ruhunu tasarımlarına taşıyan Zühre; giy-çık kombinlerle hem rahat hem şık görünmek isteyenlerin tercihi oluyor. Zühre’nin kış koleksiyonunda yer alan şifon pliseler, ikili takımlar stil ve renk uyumunu bir arada sunuyor. Süet ve deri karışımı, püsküllerle hareketlenen yelekli takımlar ve tunikler ise kombinlere canlılık veriyor.

Taş işlemeli ve özgün etnik çizgilerin yer aldığı koleksiyona kışın romantik dokunuşları da eşlik ediyor. Modası asla geçmeyen ve her kadının gardırobunda yer alan parçalardan kürk detaylı hırka ve yelekler, Zühre’nin ofis kombinine özel ürünleri arasında öne çıkıyor.

Kışa özel renkleri özgür bırakan detaylar

Kış koleksiyonunda renkleri özgür bırakan Zühre, klasik renklerden yorulan gardıroplara yeni bir soluk kazandırıyor. Modernize edilen hardal renginden, yeşilin en derin tonlarına kadar geniş bir renk yelpazesi sunan Zühre, muhafazakar modaya avangart bir kimlik kazandırıyor. Zühre, siyahın asaletinden vazgeçemeyenlere özel hazırladığı işlemeleri, pul ve payetli tuniklerle kombinleyerek ofisteki şıklığınıza hareket getiriyor.

Işıltılı dore, rose gold, lame, mat kırmızı, siyah ve pastel çantalarla ofis kombinlerine bütünlük katan Zühre, metropolün her gün değişen havasına ve ruhuna uygun tasarımlar sunarak kış koleksiyonu ile çalışan kadınlara hitap ediyor.

Diğer Başlıklar

Zuhre