Zuhre

 

 

Neden Zühre Bayisi Olmalısınız?

 

Trendleri belirliyoruz.

Piyasanın trendlerini takip eden değil belirleyen lider bir firmayız. Pardesü, Kap, Elbise, Takım, Tunik, Gömlek, Etek, Pantolon, Elbise, İkili takım, Bluz, Ferace, Yelek, Çanta ve Eşarp gibi bir çok ürün grubunda ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Bu seçkin çeşitlilik bir mağazanın tüm ihtiyaçlarını en iyi derecede karşılayacak yeterliliktedir.

Yüksek kalitede ürünler yapıyoruz.

Üretim süreçlerinde mevcut en kaliteli kumaşları, aksesuarları ve ekipmanları kullanmaya özen gösteriyoruz.

Müşteri memnuniyetini ölçerek, müşterilerimizin talep ve önerilerini dikkate alarak sistemin sürekli iyileştirilmesi için çalışıyoruz.

Kalite kontrol yönetimi sistemini kullanarak üretimin her aşamasında hem birim personelleri hem de denetmenlerimiz ile takip sağlıyor ve ürünlerimizin kalitesinin en iyi şekilde olmasını sağlıyoruz.

Tecrübemizle size güç katıyoruz.

Ürün yelpazemizde bulunan seçkin ürünler ve geniş ürün gamı sayesinde  ticaret yaptığımız firmalara yüksek gelir imkanı sağlıyoruz.

Ürünlerimizin teslimatının en güvenilir şekilde ve en kısa sürede olmasını sağlıyoruz.

500 farklı satış noktasından edindiğimiz deneyim ve verileri şeffaf bir şekilde müşterilerimizle paylaşıp bunu üst düzeyde bir ekonomik değere çeviriyoruz.

Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranıyoruz.

Gelişmiş satış ağına sahibiz.

Dünya genelinde shop ve corner sistemiyle çalışan satış noktalarımız bulunmaktadır. Bu iki yapıyı birlikte düşündüğümüzde Türkiye’de 73 ilde 350, yurtdışında 22 ülkede 150 ayrı seçkin satış noktamız bulunmaktadır.

Dünyada 4 kıtada, 22 ülkede faaliyet gösterirken, global bir marka olmanın sorumluluğuyla her geçen gün faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısını artırıyoruz. Endonezya, Irak, İran, Makedonya, Mısır Lübnan ve Ürdün başta olmak üzere birçok farklı ülkede ürünlerimiz tüketiciyle buluşuyor. Türkiye ve Ortadoğu’nun en bilinen markalarından birisiyiz.

Zühre bayisi olun

Siz de global bir marka ile çalışmak ve yüksek gelirler elde etmek istiyorsanız, sizi bayimiz olmaya davet ediyoruz. Formu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçelim.

Zühre Bayilik Başvuru Formu

Aktif Mağaza Var ise Lütfen Cevaplayınız.

Aktif Mağaza Yok İse Lütfen Cevaplayınız.

Zuhre